تبلیغات
نِیِستان نِیِستان - اطلاعیه مهم پلیس اطلاعات از کشف یک توطئه
 

اطلاعیه مهم پلیس اطلاعات از کشف یک توطئه

نویسنده: رستم زابلی موضوع: سیاسی و اخبار سیاست، 

 

اطلاعیه مهم پلیس اطلاعات از کشف یک توطئه
پلیس اطلاعات و امنیت تهران بزرگ در اطلاعیه ای اعلام کرد:‌براساس اطلاعات رسیده و تحقیقات به عمل آمده دوشنبه شب ساختمانی واقع در میدان هفت تیر با مجوز قضایی مورد بازرسی قرارگرفت که درآن اسناد توطئه علیه امنیت کشور بدست آمد.

بر اساس این اطلاعیه که سه شنبه شب به ایرنا ارسال شد ، پلیس اطلاعات و امنیت تهران بزرگ افزود:‌ پس از بازرسی دقیق این ساختمان که ستاد انتخاباتی یکی از کاندیداها بود ،مشخص شد که ساماندهی تجمعات غیرقانونی و تشویق به آشوب و اقدام علیه امنیت کشور ،‌ایجاد جنگ روانی و تشویش اذهان عمومی بوسیله تکثیر سی دی های جعلی و تخریبی و تکثیر نامه جعلی منتسب به وزارت کشور در مورد انتخابات در سطح وسیع در آن فعال بوده است .
درادامه اطلاعیه ذکر شده است :‌ دراین ساختمان اسناد و مدارک ارتباط با رسانه های معاند و دخالت بیگانگان و طراحی توطئه های اخیر کشف گردید که با توجه به اسناد و مدارک مکشوفه ، مکان یادشده در واقع به مرکز فرماندهی جنگ روانی علیه امنیت کشور تبدیل شده بود.
درپایان این اطلاعیه تاکید شده است :توطئه گران در این ساختمان براساس مدارک و اسناد مکشوفه ، بازداشت شده اند و هم اکنون در حال بازجویی هستند . ضمن اینکه دو مرکز مشابه دیگر نیز بر مبنای اسناد به دست آمده شناسایی گردید که اطلاعات تکمیلی در این خصوص ، متعاقبا اعلام خواهدشد.
 

 

() نظرات