تبلیغات
نِیِستان نِیِستان - موسوی من برنامه بدون طرف مقابل در تلویزیون می‌خواهم
 

موسوی من برنامه بدون طرف مقابل در تلویزیون می‌خواهم

نویسنده: رستم زابلی موضوع: سیاسی و اخبار سیاست، 

 


3 تیر 1388
موسوی من برنامه بدون طرف مقابل در تلویزیون می‌خواهم
میرحسین موسوی درپی سناریو درخواست‌های عجیب و غریب ادعا کرد درصورتی حاضر به شرکت در برنامه تلویزیونی است که جز خودش هیچ شخص دیگری اعم از طرف مقابل و حتی خبرنگار و کارشناس وجود نداشته باشد و برنامه‌ هم بصورت زنده پخش شود.

دعوت صدا و سیما از آقای موسوی پس از روشن شدن نتیجه انتخابات و اقدام این نامزد انتخابات به فراخوانی هوادارانش در خیابانها صورت پذیرفت.

با توجه به عملکرد آقای موسوی بعد از روشن شدن نتیجه انتخابات که بدون اعتراض از مسیر قانونی به نتیجه اعلام شده و بدون ارائه هیچ سندی درباره تخلف و تقلب گسترده در انتخابات، هوادارانش را به نافرمانی مدنی و ریختن در خیابانها تحریک کرد و نیز با توجه به سوء استفاده اغتشاشگران و اوباش از تحرکات خیابانی هواداران آقای موسوی، مسئولان صدا و سیما از آقای موسوی خواسته اند به شرکت در مناظره و یا مصاحبه تلویزیونی رضایت دهد و سخنرانی برای هوادارانش را در همان مناظره و مصاحبه برای هوادارانش انجام دهد اما آقای موسوی با این درخواست صدا و سیما مخالفت کرده و بر خواسته خود از سیما اصرار دارد.

از سوی دیگر سه شنبه شب خبر رسید که ستاد انتخاباتی آقای موسوی، آقایان محتشمی پور و موسوی لاری را برای شرکت در مناظره های تلویزیونی با مسئولان وزارت کشور به صدا و سیما معرفی کرده است. مسئولان صدا و سیما در تدارک برگزاری این مناظره ها هستند.

 

() نظرات