تبلیغات
نِیِستان نِیِستان - رییس جمهور شال سبز بر گردن خود انداخت/ احمدی نژاد: مادر من سیده است
 

رییس جمهور شال سبز بر گردن خود انداخت/ احمدی نژاد: مادر من سیده است

نویسنده: رستم زابلی موضوع: سیاسی و اخبار سیاست، 

 

رییس جمهور در اجتماع باشكوه حامیان و در جشن دشمن شكن "شكرانه حضور" در میدان ولی عصر تهران برگزار شد، با بیان اینكه رنگ سبز نماد معنویت و رنگ اهل بیت است، اظهار داشت: مادر من سیده است و من خاك پای تمامی سیدهای عالم هستم و به همین دلیل به نشانه احترام، شال سبز را بر گردنم می‌اندازم.
  

به گزارش دولت یار، دكتر محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور منتخب كشورمان عصر امروز یكشنبه در اجتماع صدها هزار نفری مردم درمیدان ولی‌عصر تهران طی سخنانی با اشاره به میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: امروز میلاد یگانه عالم و تجلی همه زیبایی‌ها حضرت صدیقه طاهره (س) می‌باشد؛ اینكه كوثر و مبدأ و البته منشأ خیر و رحمت برای علام است او الگو برای همه انسانها در طول تاریخ بوده و تا ابد هم خواهد بود.
وی افزود: حضرت زهرا (س) راهنمای همه انسانها و تجلی لطف و رحمت خدا و البته دفاع جانانه از حق است؛‌ فاطمه (س)‌ رمز خلقت است و اگر فاطمه نبود خداوند عالم را خلق نمی‌كرد؛ او مادر خلقت و همه خوبی‌ها، تجلی راسخ بودن در ایمان، قلب رحمت و رأفت و زیبایی عالم هستی می‌باشد.
رئیس جمهور در ادامه سخنان خود با اشاره به اینكه امروز همچنین میلاد امام راحل (ره) نیز است تصریح كرد:‌او كه آمد بت‌های زمان را در هم شكست و خط ابراهیمی را در برابر بشریت امروز قرار داد، بدون تردید امام ما پایه‌گذار دوران جدید در بشریت است.
احمدی‌نژاد ادامه داد:‌امام كه آمد با تبر ابراهیمی بت استكبار، خودخواهی، قدرت‌طلبی و خود برتربینی را شكسته و راه نورانی زندگی متعالی و آرمانی را در برابر ملت‌ها قرار داد كه سلام و درود خداوند بر امام راحل و یارانش وفادارش باد.
وی خاطرنشان كرد: امروز روز شكرانه است، شكرانه پیروزی عظیم ملت ایران بر جبهه یكپارچه مستكبران و جبهه جنگ خبیث روانی است.
رئیس جمهور اظهار داشت: در كشورهای مدعی لیبرال 2 عنصر همواره از صحنه ملت و جامعه حذف می‌شوند در عنصر اول مردم در كشورهای لیبرال 2 یا حداكثر 3 یا 4 حزب با اعضای محدود زمام امور كشور را بدست می‌‌گیرند و همه سیاست‌ها و مدیریت یك كشور خلاصه در 2 یا 3 حزب می‌شود كه آنها هم حداكثر 500 عضو تشكیلاتی دارند و ملت در واقع حق انتخاب برای احزاب ندارد و مجبور است كه اراده خود را تسلیم احزاب كند.
احمدی‌نژاد با بیان اینكه سرمایه‌ و پول و البته عناصر حزبی هستند كه سرنوشت انتخابات را رقم می‌زنند ،گفت: آنچه كه در دموكراسی لیبرال له می‌شود مردم است و فریب دادن مردم نیز در این دموكراسی امری عادی می‌باشد.
وی دومین عنصر حذف شده در دموكراسی لیبرال را ارزش‌‌های ایمانی و انسانی دانسته و تأكید كرد: شما ملاحظه كنید در نظام‌های دموكراسی لیبرال ارزش‌های اخلاقی معنایی ندارد و دروغ گفتن و تقلب امری عادی است، آنها اساساً به پاكی، شجاعت و برادری اعتقادی ندارند و حتی برای جلب رأی به كثیف‌ترین گروه‌های جامعه برای جلب رأی پناه برده و به آنها امتیاز می‌دهند.
رئیس جمهور ادامه داد:‌برای این امتیازات نوعاً از كیسه ارزشهای اخلاقی و انسانی هزینه می‌شود و حتی می‌بینیم كه به دزدها و هم‌جنس‌بازان هم برای جلب رأی اعتنا كرده و آنها را به رسمیت می‌شناسند.
احمدی‌نژاد در ادامه سخنان خود تصریح كرد:اما در این ایران مردم‌سالاری امری اصیل است اولاً این ملت است كه همیشه صحنه‌ها را رقم می‌زند و این اراده ملت است كه حاكم شده و در همه سطوح تصمیم‌گیری نظام آن كسانی كه حاكمان را برمی‌گزینند ملت می‌باشد.
وی اظهار داشت: در ایران هیچ حزب و گروهی نمی‌تواند ادعا كند كه نماینده، قیم و یا حاكم بر مردم است، در ایران توده‌هایی وسیع مردم براساس تكلیف اعتقادی و اجتماعی بررسی كرده و از حق رأی خود به خوبی استفاده می‌كنند.
رئیس جمهور افزود: یكی از رموز اصلی اینكه دشمن نتوانسته بر ما غلبه كند این است كه تك تك مردم ایران یك ملت هستند و در برابر دشمنان با قامتی ایستاده، ایستاده‌اند.
احمدی‌نژاد با بیان اینكه در ایران اصل بر اخلاق، ارزش‌ها، پاكی و صداقت است خاطرنشان كرد: ملت ایران انقلاب و انتخابات را برای ارزش‌ها و آرمان‌های خود می‌خواهد و به همین دلیل است كه در طول 30 سال انقلاب در مقابل متجاوزگران و دورغگویان یك "نه " بزرگ گفته‌ است.
وی در ادامه تصریح كرد: انتخابات در ایران از عالم‌ترین انتخابات است، متعلق به خود مردم بوده و مجری، شركت‌كنندگان، ناظر و رقم‌زنندگان نهایی نتیجه انتخابات هم همین توده‌های انقلابی مردم هستند.

 

() نظرات