تبلیغات
نِیِستان نِیِستان - رفتار و خلق و خوی خود را با درخت ماه تولدتان که ما به شما میگوییم بهتر بشناسید!
 

رفتار و خلق و خوی خود را با درخت ماه تولدتان که ما به شما میگوییم بهتر بشناسید!

نویسنده: رستم زابلی موضوع: فال و سرگرمی، 

 

روانشناسی درختان

2 فروردین:درخت بلوط / 3 فروردین تا 12 فروردین:درخت فندق /
13 فروردین تا 22 فروردین:درخت سمان کوهی / 23 فروردین تا 1 اردیبهشت:درخت افرا /
2 اردیبهشت تا 11 اردیبهشت:درخت گردو / 12 اردیبهشت تا 25 اردیبهشت:درخت سپیدار /
26 اردیبهشت تا 4 خرداد:درخت شاه بلوط / 5 خرداد 14 خرداد:درخت زبان گنجشک /
15 خرداد تا 24 خرداد:درخت موز / 4 تیر:درخت نمان /
5 تیر تا 14 تیر:درخت سیب / 15 تیر تا 24 تیر:درخت صنوبر /
25 تیر تا 4 مرداد:درخت نارون قرمز / 5 مرداد تا 14 مرداد:درخت سرو /
15 مرداد تا 23 مرداد:درخت سپیدار / 24 مرداد تا 2 شهریور:درخت سدر /
3 شهریور تا 12 شهریور:درخت کاج / 13 شهریور تا 22 شهریور:درخت بید /
23 شهریور تا 1 مهر:درخت لیمو / 2 مهر:زیتون /
3 مهر تا 12 مهر:درخت فندق / 13 مهر تا 22 مهر:درخت سمان کوهی /
23 مهر تا 2 آبان:درخت افرا / 3 آبان تا 21 آبان:درخت گردو /
22 آبان تا 1 آذر:درخت شاه بلوط / 2 آذر تا 11 آذر:درخت زبان گنجشک /
12 آذر تا 21 آذر:درخت موز / 22 آذر تا 1 دی:درخت انجیر /
2 دی:درخت راش / 3 دی تا 11 دی:درخت سیب /
12 دی تا 22 دی:ذرخت صنوبر / 23 دی تا 5 بهمن:درخت نارون قرمز /
6 بهمن تا 15 بهمن:درخت سرو / 16 بهمن تا 20 بهمن:درخت سپیدار /
21 بهمن تا 30 بهمن:درخت سدر / 1 اسفند تا 10 اسفند:درخت کاج /
11 اسفند تا 20 اسفند:درخت بید مجنون / 21 اسفند تا 1 فروردین:درخت لیمو

درخت سیب:خصوصیات بارز متولدین سیب عشق و محبت است و این افراد دارای جذابیت فوق العاده و غیر قابل انکاری هستند.با توجه به اینکه هرکسی دارای رایحه ی منحصر به فردی است،متولدین درخت سیب دارای روحیه ای دلپذیر هستند که شاید نشانه ای از عطر میوه سیب است.آنها از نظر احساس بسیار حساس و لطیف می باشند.دوست دارند دایم مورد توجه واقع شوند و عشق رکن اساسی زندگی آنهاست.آنها همسران پر مهر و وفاداری اند و به خانواده پایبند هستند.

درخت زبان گنجشک:جذابیت این افراد بسیار غیر متعارف و استثنایی است.آنها بسیار پر نشاط هستند و معمولا شتابزده عمل می کنند آنها کار های خود را به تنهایی انجام می دهند و از انتقاد بیزارند و به آن توجهی ندارند،بسیار جاه طلب و بلند پروازند.هوش و استعداد فراوانی دارند،بسیار قابل اعتمادند و در زمینه های احساسی معمولا محتاط هستند ولی اگر فرد مورد نظر خود راانتخاب کنند هیچگاه به او خیانت نخواهد کرد.

درخت راش:خلاقیت،صفت بارز متولدین این درخت است.این افراد دارای سلیقه ی فوق العاده ای هستند و در مورد خود بسیار سختگیرند.معمولا مادی هستند و با توجه به این خصیصه شان غالبا توانایی مدیریت زندگی را دارند و به خوبی می توانند زندگی خود و اطرافیشان را از نظر مالی سر و سامان دهند.برای همسران خود همراه عالی و بی نظیری می باشند معمولا بسیار ورزش می کنند و به سلامتی خود اهمیت می دهند.

درخت نمان:متولدین این نشانه با معنویات ارتباط نزدیکی دارند.سر زندگی و نشاط در زندگی آنها موج می زند و بسیار گیرا هستند.رفتار دوستانه ای دارند هر چند گاهی متظاهر و پرمدعا هستند.از زندگی در طبیعت و آرامش لذت می برند.به ندرت احساساتی می شوند و ذهن آنها مملو از رویا و اهداف منحصر به فرد است.و تا اندازه جاه طلب هستند و توانایی محیطی آرام و رضایت بخش را دارند.

درخت سدر:متولدین این نشانه سمبل اعتماد به نفس هستند.زیبایی آنها کم نظیر است و توانایی وفق دادن خود با محیطشان را دارند.عاشق تجملات هستند و از نظر فیزیکی قوی بنیه و سالم هستند.در میان آنها افراد خجالتی کمتر دیده می شود.متولدین این درخت خود را برتر از دیگران می دانند.و دارای اعتماد به نفس ویژه ای اند.بسیار مصمم هستند و به طور معمول وقتی تصمیمی می گیرند حتما آن را اجرا می کنند.تا حدودی نا شکیبا و عجول هستند و بسیار دوست دارند سایر مردم را تحت تاثیر قرار دهند.

درخت شاه بلوط:صداقت صفت و خصوصیات ویژه متولدین این نشانه است .آنها سیاستمدارند،اما به راحتی خشمگین می شوند و در جمع بسیار حساس هستند و شاید این رفتار آنها در نتیجه ی اعتماد به نفس پایین آنها باشد.با این حال گاهی فوق العاده عمل می کنند.معمولا علاقه ای به جلب توجه دیگران ندارند.قاضی و داورهای عادل و کم نظیرند.پر نشاط و کنجکاوند.تنها یکبار در زندگی عاشق شده اند و در یافتن همسر مناسب معمولا دچار مشکل می شوند شاید به این دلیل تا حدودی برای سایر افراد غیر قابل درک هستند.

درخت سرو:ایمان و خلوص نیت خصوصیات ویژه آنهاست.از نظر فیزیکی قوی و تندرست هستند و به راحتی خود را با محیطشان وفق می دهند و هر چه را که در زندگی پیش می آید به راحتی می پذیرند.از تنهایی بیزارند و تصدیق و تایید دیگران برایشان خیلی مهم است و در کل احساساتی هستند.

درخت نارون قرمز:متولدین این نشانه را با یک صفت می توان به خوبی توصیف کرد:ذهن برتر. این افراد دارای اندامی متناسب هستند و بسیار خوش لباس و خوش پوش هستند.خواسته های آنان بسیار زیاد است و حدی ندارد.سرزنده و با نشاط هستند و ریاست برازنده ی آنهاست.معمولا همسر وفادار،راستگو و صدیقی هستند.و علاقه مند به ایجاد موقعیت برای دیگران که ناشی از ذهن برتر آنان است.سخاوت و بخشش جزو وجودشان است.

درخت انجیر:خصوصیات بارز افراد متولد این نشانه توانایی تصمیم گیری و عملکرد درست آنها است.از نظر قدرت بدنی بسیار نیرومند هستند.تا حدودی لجباز و خود سر هستند و به طور کلی مستقل عمل می کنند.عاشق زندگی و حیوانات هستند و از جنجال و جنگ و دعوا بیزارند.تا حدودی در جمع و گروه عصبی هستند.

درخت صنوبر:اسرارآمیز و مرموز،اینها صفات بارز متولدین این نشانه است.سلیقه ی آنها فوق العاده است.وقار و بزرگ منشی در وجودشان موج می زند و افراد با فرهنگ در میان آنها به وفور یافت می شود.عاشق زیبایی هستند اما با این حال دمدمی مزاج و تا حدودی مغرورند ولی این ررفتارشان متوجه ی نزدیکانشان نیست.اغلب پیرو سلیقه روز بوده و بسیار جاه طلب،با استعداد و سختکوش هستند.

درخت فندق:خذابیت آنها غیر قابل انکار است.دارای درک بسیار بالایی هستند.معمولا در درگیری ها و معضلات اجتماعی حضوری فعال دارند.گاهی دمدمی مزاج هستند.همراهانی صادق و یکرنگ و با گذشت هستند و قدرت قضاوت بالایی دارند.

درخت موز:ویژگی آنها داشتن سلیقه ی خوب است و به سلامتی و ظاهر خود بسیار اهمیت می دهند.معمولا خودخواه نیستند و تا جایی که بتوانند زندگی را راحت می گذرانند و به آسانی با منطق و استدلال و نظم،کارها را به بهترین وجه اداره می کنند.در زندگی عاطفی به دنبال همسری احساساتی و مهربان هستند.در تصمیم گیری دچار شک و تردید می شوند با این حال بسیار با وجدان و شریف هستند.

درخت لیمو:معمولا هر آنچه را که زندگی به آنها تقدیم می کند می پذیرند.از جنگ و فشار روحی سخت بیزارند و تنبلی و بیکاری را دوست ندارند از نظر روحی بسیار با گذشت بوده و اغلب در حال انتقاد کردن هستند در زندگی شخصی احساسی و وفادارند.

درخت افرا:استقلال مهمترین شاخصه ی آنهاست.افرادی منحصر به فرد و غیر متعارف هستند.ذهن آنها انباشته از ایده های نو است.معمولا خجالتی و درونگرا هستند.بلند پروازند،اعنماد به نفس بالایی دارند و همواره به دنبال تجربه های نو هستند گاهی عصبی اند.آنها دارای حافظه ای قوی می باشند و قدرت یاد گیری فوق العاده ای دارند.

درخت بلوط:صفت بارز متولدین این نشانه،شجاعت است.طبیعت نیرومندی دارند و قوی و دلاورند و در پیگیری امور بسیار کوشا هستند و توانایی تصمیم گیری درست را دارند.آنها از تغییر و تحول زیاد خوششان نمی آید و آرامش را بیشتر می پسندند و افراد فعال و پر تحرکی می باشند.

درخت زیتون:متولدین این نشانه انسانهایی فرزانه اند.عاشق آفتاب و بسیار احساساتی و گرم هستند.شاید هم گرمای خود را از خورشید گرفته اند.منطقی هستند و توانایی تعادل و کنترل احساسات و منطق را دارند.آنها از تهاجم و خشونت اجتناب می کنند و افرادی با گذشت و سرزنده و آرام هستند.

درخت کاج:افراد متولد این نشانه معمولا به سختی راضی می شوند.توانایی راحت تر کردن زندگی را دارند و بسیار فعال اند.به طبیعت علاقه ی وافری دارند.به ندرت با افراد غریبه دوست می شوند.بعضی چیزها از نظر آنها نا امید کننده است،مگر آنکه در بهترین حالت و ایده آل ترین شکل آن باشد به طور کلی افراد قابل اعتمادی هستند.آنها افرادی عاطفی،مهربان و دست و دلبازند.

درخت سپیدار:سرگشتگی و حیرانی خصوصیت این افراد است.از نظر ظاهری بسیار خوبند.اعتماد به نفس بالایی ندارند و تنها در هنگامی که لازم باشد شجاعت از خود نشان می دهند و افراد محافظه کاری هستند.احتیاج به محیطی خوشایند و افرادی با حسن نیت دارند در انتخاب بسیار سختگیرند.دارای استعدادهای هنری اند و در عرصه ی مدیریت مدیران قابلی هستند.

درخت سمان کوهی:از مهمترین ویژگی آنها،حساسیت و لطافت وجودشان است.پر از نشاط و جذابیتند.انسانهایی با استعدادند،با این حال ذره ای غرور ندارند.جلب توجه دیگران برایشان اهمیت زیادی دارد،عاشق زندگی هستند،بسیار فعالند و آرام و قرار ندارند حتی گاهی این خصوصیت موجب بروز مشکلاتی در زندگی آنها می شود.گاهی مستقل و گاهی وابسته اند.خوش سلیقه و احساساتی هستند و معمولا در گروه های جمعی بسیار می درخشند.

درخت گردو:شور و اشتیاق در وجودشان موج می زند.افرادی عجیب و سراسر تضاد هستند و در پیگیری امور سرسخت می باشند.گاهی مغرور پرخاشگرند،محدوده ی روابط اجتماعی آنها بسیار گسترده است و عکس العمل های آنها قابل پیش بینی نیست.

درخت بید مجنون:متولدین این نشانه افرادی زیبا ولی درونگرا هستند.بسیار جذابند و در امور قاطع می باشند،عاشق زیبایی و تجملات و سفر هستند.همیشه در رویا زندگی می کنند و حس ششم قوی دارند.معمولا در عشق موفق نیستند اما همراهان ثابت قدم و وفاداری،در زندگی آنها را همراهی می کنند.

 

() نظرات